19-річний спортсмен з Одеської області вийшов до чвертьфіналу Чемпіонату світу з боксу

Спортсмен з Одещини виступатиме на чемпіонаті світу з боксу

19-річний спортсмен із Андріївки Білгород-Дністровського району Юрій Захарєєв вийшов в чвертьфінал чемпіонату світу з боксу, який відбувається в Белграді.

Про це повідомляє НОК в Одеській області.

У поєдинку 1/8 фіналу змагань в категорії "до 71 кг" Юрій Захарєєв переміг іспанського бронзового призера чемпіонату Європи 2015 року Юби Сіссоко Ндіайє. Перший раунд Юрій програв з рахунком 1:4, проте в двох наступних переміг суперника. У такий спосіб Юрій Захарєєв увійшов до вісімки найсильніших боксерів світу.

Що чекатиме на спортсмена у 1/4 фіналу?

В чвертьфіналі спортсмен зустрінеться з багаторазовим чемпіоном Казахстану Асланбеком Шимбергеновим, який в 1/16 фіналу достроково переміг Магомеда Шахідова з Німеччини. Бій відбудеться 2 листопада, у вечірній сесії, яка розпочнеться о 19:00 за київським часом.