Одесит завоював "бронзу" на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів

31 серпня в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина) завершився чемпіонат світу з дзюдо серед кадетів (U-18). Сімнадцятирічний одесит Ігор Цуркан успішно виступив на змаганнях, завоювавши бронзову медаль у категорії "до 81 кг".

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

У загально командному заліку збірна команда України з дзюдо здобула 5 місце. Підготували спортсмена до змагань тренери-викладачі Олег Співак та Олександр Співак.

Одесит завоював “бронзу” на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів

Про досягнення спортсмена

Ігор Цуркан є чинним чемпіоном Європи серед кадетів. Спортсмен вихованець Одеської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи 4, Ігор Цуркан.

Він упродовж сезону виграв три поспіль етапи Кубка Європи (у Загребі — 12 березня, Тепліце — 9 квітня та Бухаресті — 7 травня), а потім підтвердив свій клас і на чемпіонаті Європи серед кадетів, завоювавши дві золоті медалі — в особистому і командному турнірах.

Нагадаємо, одеський футбольний клуб "Чорноморець" набрав перші очки у новому сезоні Чемпіонату України. У протистоянні з харківським "Металістом 1925" одесити мали багато можливостей вийти вперед, але не скористалися цими моментами.