Друга ліга з футболу повернулася в Одесу: як зіграв Реал Фарма

Слідом за одеським Чорноморцем повернулися футбольні матчі професійних команд і в Другій лізі. В четвертому турі команда з Одеси Реал Фарма приймала запорізький Металлург-2.

Всі ексклюзивні подробиці знає кореспондент Новини.LIVE.

Більш жваво розпочали господарі

Перед цим матчем обидві команди знаходились у нижній частині турнірної таблиці. І якщо у Металурга у складі в основному молодь, то від одеситів очікували більш вдалого старту аніж одне очко та 0 у графі забитих м’ячів.

З бажанням змінити ситуацію активно гру розпочали господарі та створили велику кількість моментів, але відкрити рахунок вийшло лише під завісу першого тайму. Відзначився Гранчар.

Дивовижний гол Тимошевського

У другому таймі рахунок красивим ударом з лівого флангу збільшив одесит Тимошевський. Хоча спочатку здавалось ніби гравець робив навіс. М’яч зрізався та залетів у дальню дев’ятку за комірець воротарю. Вже потім футболісти, які грали разом з ним в дитинстві повідомили, що в юнацькій команді цей гравець вже забивав приблизно 5 таких голів.

Запоріжці відіграли гол

Молоді запоріжці один гол відіграли. Помилка центральних оборонців, Рокотянський опинився сам на сам зі Стародубцем і майстерно реалізував цей вихід. Кінцевий результат поєдинку 2:1 перемога господарів.

"Я грою частково задоволений. Головне ми заробили 3 очки. Перший тайм був більш продуктивним, другий мені взагалі не сподобався. У суперника чудова молодь амбіційна, швидка. А нам треба рухатися далі. Комплектування команди продовжується, ще є вільні агенти. Завдання зробити сильну команду", — повідомив головний тренер Реал Фарма Юрій Куліш.

Таким чином, Реал Фарма здобув першу перемогу, покращила турнірне становище. Наступний матч на виїзді 1 жовтня в Києві проти Рубікона, а вдома одесити зіграють 8 жовтня проти Хуста з Закарпатської області.

Збірна України розгромила національну команду Вірменії у Єревані з рахунком 5:0. Нападник "Дніпра-1" Артем Довбик зробив дубль. Одразу кілька футболістів провели дуже сильний матч.