Каратистки з Одещини стали чемпіонками міжнародних змагань

Вперше в історії участі на турнірах "К1 Прем’єр-ліга" три спортсменки Одеської області вийшли в фінал змагань та здобули золоту та срібні медалі. Це найвищий успіх в історії одеського карате на змаганнях такого рангу.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет в Одеській області.

Каратистка із Чорноморська Аніта Серьогіна стала переможницею турніру Прем’єр-ліги в Баку, здобувши перемогу над шведкою Аною-Йоханною Нільссон — 2:0 в фіналі змагань в категорії до 61 кг. Успіх Аніті принесли два удари рукою.

карате чемпіонки з одеси

Це десята найвища нагорода в кар’єрі Аніти на великих міжнародних змаганнях. Всього у неї 31 медаль. Цього року Аніта завоювала вже п'ять медалей і посідає першее місце в світовому рейтингу в категорії до 61 кг.

Срібні призерки

Срібна призерка Олімпійських ігор одеситка Анжеліка Терлюга у фіналі змагань в категорії до 55 кг програла чинній чемпіонці світу Юссеф Ахлам із Єгипту. Їхня попередня зустріч — у фіналі Всесвітніх ігор-2022, у липні, завершилася перемогою українки.

Всього в Анжеліки 41 нагорода (23-9-9). Цього року одеська каратистка завоювала вже шість медалей, з яких чотири золоті (дві — Прем’єр-ліга, по одній — чемпіонат Європи і Всесвітні ігри).

В фіналі змагань в категорії "+68 кг" Анастасія Степашко поступилася японській спортсменці Аяка Сайто, але здобула почесну срібну медаль.

Це дев'ята медаль Анастасії на великих міжнародних змаганнях, в тому числі шоста на турнірах Прем'єр-ліги. Цікаво, що рівно рік тому Анастасія здобула срібну медаль на турнірі такого ж рангу в Каїрі.

Нагадаємо, одеситці вдалось отримати квитки на участь у Лондонському марафоні. Міс Україна 2016 пробіжить понад 40 км під українським прапором та збиратиме кошти на ЗСУ.

Також одеський спортсмен, вихованець СДЮШОР "Динамо" Вадим Науменко посів восьме місце на чемпіонаті Європи, який завершився в Римі. Це найкращий результат в історії українського плавання на дистанції 200 м комплексом за останні 25 років.