Медальний заплив: одеські спортсмени завоювали чимало нагород на чемпіонаті України з плавання

Одеські спортсмени завоювали 20 медалей на чемпіонаті України з плавання

В Броварах з 25 по 27 листопада проходив чемпіонат України з плавання. Одеські спортсмени змагалися в трьох вікових категоріях — "дорослі", "молодь" і "юніори" — і вибороли 20 медалей.

Про це повідомляє НОК в Одеській області.

Збірна Одеської області за підсумком змагань завоювала 10 золотих, шість срібних і чотири бронзові медалі: серед дорослих — 10, серед молоді — вісім, серед юніорів — дві. Всі спортсмени-медалісти є вихованцями СДЮШОР "Динамо".

Чемпіонат України з плавання

"Я би сказала, впевнений початок сезону, враховуючи, що практично всі спортсмени нашої області готувалися на території України незважаючи ні на що. Тренування без світла, прохолодна вода,тривоги і "прильоти" навіть не згадую. Ситуація з басейнами найважча зараз. Ми продовжуємо будувати плани підготовки наступного року. Я побачила, що наші спортсмени впевнені у своєму бажанні розвиватися і готові продовжувати зростати професійно", — зазначила тренерка збірної України і СДЮШОР "Динамо" Олександра Курбанова.

Змагання проводяться без попередніх запливів. Найсильніші запливи проводилися останніми. Призери в кожній віковій категорії визначалися за підсумком всіх запливів в окремому виді програми. Цікаво, що медалі на цьому чемпіонаті України не вручалися, тільки грамоти.

Успіхи одеських спортсменів

Одеський спортсмен Джамал Кулієв завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу, який проходив в іспанській Ла-Нусії з 14 по 26 листопада. Всього в цих змаганнях взяли участь три спортсмени Одеської області.

Національна паралімпійська збірна повернулася з чемпіонату світу з кульової стрільби з перемогами. Серед здобутків спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату — три золоті, шість срібних, п'ять бронзових медалей та друге місце у світі після команди Південної Кореї.

Спортсмени з Одещини Ірина Щетнік та Андрій Дорошенко здобули золоту медаль та дві срібні медалі з кульової стрільби на чемпіонаті світу в місті Аль-Айн в Об'єднаних Арабських Еміратах. Також раунд українці закінчили з рекордом світу.

35-річна Вікторія Бондаренко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велокросу, який відбувся в Кропивницькому. Це перша медаль для одеського велоспорту, принаймні, за останні десять років.