Спортсмени з Одещини вибороли "золото" з кульової стрільби та поставили рекорд

Спортсмени з Одещини Ірина Щетнік та Андрій Дорошенко здобули золоту медаль

Спортсмени з Одещини Ірина Щетнік та Андрій Дорошенко здобули золоту медаль та дві срібні медалі з кульової стрільби на чемпіонаті світу в місті Аль-Айн в Об'єднаних Арабських Еміратах. Також раунд українці закінчили з рекордом світу.

Про це повідомили в Одеському регіональному центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт".

Спортсмени вибороли золоту нагороду у вправі R10 на чемпіонаті світу. Причому відбірковий раунд українці закінчили з рекордом світу 622.7.

спортсменка з Одеси

Відтак, за вісім змагальних днів чемпіонату світу, що проходить в Аль Аіні (ОАЕ), в України дев'ять високих нагород: одна золота, чотири срібні та чотири бронзові й три ліцензії на Паралімпіаду в Парижі, а також рекорд світу.

Перше "срібло" спортсменка здобула в вправі R2 (пневматична гвинтівка, 10 м). Другу срібну медаль отримала в вправі R8 (малокаліберна гвинтівка з трьох положень, 50 м).

Успіхи одеських спортсменів

35-річна Вікторія Бондаренко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велокросу, який відбувся в Кропивницькому. Це перша медаль для одеського велоспорту, принаймні, за останні десять років.

Збірна Одеської області стала переможницею в командному заліку чемпіонату України з карате, який відбувся у Львові. Одеські спортсмени виграли медальний залік уп'яте за останні шість років.

Одразу два призові місця на кубку світу з бодибілдингу здобули спортсмени з Одеської області. Серед чоловіків Олександр Савченко став абсолютним переможцем, а серед жінок Дар’я Братікова здобула почесну бронзову медаль.

Дзюдоїст з Одеси Ігор Цуркан здобув перемогу на Кубку Європи серед кадетів. Змагання пройшли у словенському Копері.

Алла Дяченко з Одещини завоювала золоту медаль на 24-х літніх Дефлімпійських іграх з боулінгу, які тривають у Малайзії. Разом з полтавкою Катериною Ковальчук та киянкою Дариною Величко вони стали найкращими та завоювали золоті медалі у змаганнях в "Трійках" серед жінок.