Одеський дзюдоїст переміг на Кубку Європи серед кадетів

Дзюдоїст з Одеси Ігор Цуркан здобув перемогу на Кубку Європи серед кадетів. Змагання пройшли у словенському Копері.

Про це повідомило Управління фізичної культури і спорту Одеської ОДА.

У поєдинку за золото Ігор менш ніж за дві хвилини здолав представника Сербії Луку Крстаїча.

Збірну команду України на цих змаганнях представляли 9 спортсменів, серед яких і одесит.

Ігор Цуркан став найкращим на змаганнях у ваговій категорії до 81 кг. Він впевнено провів усі п'ять поєдинків на Кубку, виборовши заслужену перемогу.

Нагадаємо, Новини.LIVE відвідали історичне місце та поспілкувалися з директором клубу Ломаченка "Аккерман". Адже Ломаченка-старший працював вчителем фізкультури в ЗОШ 5 Білгород-Дністровського, звідси й починається шлях справжньої зірки боксу.

Також Алла Дяченко з Одещини завоювала золоту медаль на 24 літніх Дефлімпійських іграх з боулінгу. Разом з полтавкою Катериною Ковальчук та киянкою Дариною Величко вони стали найкращими та завоювали золоті медалі у змаганнях в "Трійках" серед жінок.