Збірна Одеської області завоювала 44 медалі на чемпіонаті України з карате

Збірна Одеської області стала переможницею в командному заліку чемпіонату України з карате, який відбувся у Львові. Одеські спортсмени виграли медальний залік в 5 раз за останні шість років.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України в Одеській області.

Збірна Одеської області завоювала 44 медалі (14-16-14), випередивши команди Києва — 39 (10-10-19) і Львівської області — 40 (10-8-22).

Чемпіони України

карате чемпіони з одеси

Чемпіонами України стали 15 спортсменів Одеської обласної федерації, причому три з них 2-разовими переможцями: Ярослав Федоров, Олексій Коновалов, Юлія Палашевська, Наталія Осадчук, причому Наталія завоювала ще срібну медаль у змаганнях жінок в категорії "до 55 кг".

Відбір на Євро

Чемпіонат України став першим етапом відбору для участі в чемпіонаті Європи-2023 серед кадетів, юніорів і молоді. Другий, завершальний, етап відбору відбудеться в грудні, у Венеції: у кадетів і юніорів — в рамках Молодіжної ліги (9-11 грудня), у молоді — в рамках традиційного турніру XXX "Venice SeniorU21 Cup-2022" (7-8 грудня).

Успіхи одеських спортсменів

Одразу два призових місця на кубку світу з бодибілдингу здобули спортсмени з Одеської області. Серед чоловіків Олександр Савченко став абсолютним переможцем, а серед жінок Дар’я Братікова здобула почесну бронзову медаль.

Дзюдоїст з Одеси Ігор Цуркан здобув перемогу на Кубку Європи серед кадетів. Змагання пройшли у словенському Копері.

Алла Дяченко з Одещини завоювала золоту медаль на 24 літніх Дефлімпійських іграх з боулінгу, які тривають в Малайзії. Разом з полтавкою Катериною Ковальчук та киянкою Дариною Величко вони стали найкращими та завоювали золоті медалі у змаганнях в "Трійках" серед жінок.