Одесит вперше в історії став срібним призером чемпіонату світу з кульової стрільби

Перша медаль для Одеси на юніорському чемпіонаті світу з кульової стрільби: як це було

17-річний одеський спортсмен Іван Ткаленко став срібним призером чемпіонату світу серед юніорів, який проходить в Каїрі. Це перша медаль такого рангу в історії одеської кульової стрільби й друга для збірної України на Чемпіонаті світу.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет в Одеській області

У фіналі командних змагань у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень, українці поступилися збірній США — 10:16. Компанію Івану Ткаленко, підопічному Ірини Виноградової, склали кияни Олексій Вятчін і Данило Гриник.

У фіналі змагання проходили за принципом дуелей. В першій серії українці за підсумком трьох пострілів (стоячи) випередили американців і повели в матчі 2:0. Суперник відразу відігрався і далі постійно був попереду — 5:3, 6:6, 10:6, 14:8 і в підсумку — 16:10. Ткаленко за підсумком тринадцяти серій набрав 131,8 очка.

Нагадаємо, що Одеську область на чемпіонаті світу також представляють 17-річна Крістіна Остапенко, а також 16-річні Валерія Островська і Софія Михайлюк. Одеські спортсмени візьмуть участь ще в шести видах програми чемпіонату світу. Всі спортсмени представляють Одеську обласну ДЮСШ кульової стрільби.

Тим часом, одеським сестрам Даяні та Іванні Ястремським випало грати проти російських тенісисток Анастасії Гасанової та Анастасії Комардіної. Відбулося жеребкування парного розряду на турнірі WTA 125 у французькому Руані.