Учень одеської школи став чемпіоном світу з єдиноборств

Юний одесит Максим Ляшевський став переможцем чемпіонату світу з єдиноборств. З 14 по 16 жовтня в Угорщині проходив чемпіонат світу з єдиноборств "Комбат самозахист ICO".

Про це повідомляє пресслужба Одеської мерії.

Максим Ляшевський учень 9-го класу школи 68. Він виборов дві золоті медалі для збірної команди України. Одесит став переможцем у змаганнях з К-1 (кікбоксинг) та Oriental box у категорії 14-15 років, вага 55.1-60 кг, отримавши перемогу над спортсменами з Румунії та Угорщини. Усього у чемпіонаті взяли участь представники понад 20 країн світу і близько 750 спортсменів.

Змагання проходили у таких видах спорту: кікбоксинг, бокс, ММА та грепплінг. У складі збірної команди України на чемпіонаті світу успішно виступили учні одеських закладів освіти. У цілому українська збірна посіла друге загальнокомандне місце.

Нагадаємо, одеситка Вікторія Мотрічко продовжує вигравати медалі найпрестижніших міжнародних змагань з шашок. Цього разу Вікторія за один тиждень здобула цілих три медалі престижних турнірів з міжнародних шашок.