Одеська спортсменка завоювала історичну медаль чемпіонату України

35-річна Вікторія Бондаренко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велокросу, який відбувся в Кропивницькому. Це перша медаль для одеського велоспорту, принаймні, за останні десять років.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України в Одеській області.

Дистанцію 15 км Вікторія подолала за 42 хвилини 17 секунд. Чемпіонкою України стала Катерина Набережна (Луганська обл.), яка показала час на дві хвилини менше 40.07.

"Рельєф траси, яка була прокладена в місцевому парку, мав підйоми, спуски, коріння й технічні швидкісні ділянки, де найменша помилка  і ти десь внизу обриву. Також на трасі, як і має бути в класичному велокросі, було дві перешкоди висотою 40 см та колода. Стрибати через них можна, але то лотерея. Мені краще було перебігти з велосипедом у руках. Цей елемент я вдома відпрацьовувала, тому втрачала не дуже багато, а може, навіть і вигравала", — зазначила спортсменка.

Успіхи одеських спортсменів

Збірна Одеської області стала переможницею в командному заліку чемпіонату України з карате, який відбувся у Львові. Одеські спортсмени виграли медальний залік уп'яте за останні шість років.

Одразу два призові місця на кубку світу з бодибілдингу здобули спортсмени з Одеської області. Серед чоловіків Олександр Савченко став абсолютним переможцем, а серед жінок Дар’я Братікова здобула почесну бронзову медаль.

Дзюдоїст з Одеси Ігор Цуркан здобув перемогу на Кубку Європи серед кадетів. Змагання пройшли у словенському Копері.

Алла Дяченко з Одещини завоювала золоту медаль на 24-х літніх Дефлімпійських іграх з боулінгу, які тривають у Малайзії. Разом з полтавкою Катериною Ковальчук та киянкою Дариною Величко вони стали найкращими та завоювали золоті медалі у змаганнях в "Трійках" серед жінок.