Спортсмени Одеської області зібрали великий "урожай" медалей на чемпіонаті України

Спортсмени Одеської області зібрали великий "врожай" медалей на чемпіонаті України
Через війну деяким спортсменам довелося переїхати до Одеси

Спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей молодіжного чемпіонату України зі спортивної боротьби. Змагання проходили в Ужгороді.

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

У змаганнях жінок серед вільного стилю у категорії "до 57 кг" Надія Драганова здобула "срібло".

У боротьбі серед чоловіків з вільного стилю спортсмени вибороли три "бронзи": Георгій Казанжі у категорії "до 57 кг", Микита Зубаль у категорії "до 70 кг" та Петро Литвинюк у категорії "до 74 кг".

З греко-римської боротьби у категорії "до 60 кг" 18-річний Богдан Гришин отримав срібну медаль, а Данило Битка завоював "бронзу". Зазначимо, Богдан —  уродженець Миколаївщини, але через війну вимушений він був переїхати до Одеси.

Здобутки одеських спортсменів

Одесит Юрій Драгонер здобув "золото" чемпіонату Європи з бразильського джиу-джитсу. Цьогоріч спортивний турнір відбувався у Франції.

Одеський борець греко-римського стилю, уродженець Ізмаїльського району, завоював "срібло" на міжнародному турнірі  на міжнародному турнірі "Гран-прі Анрі Даглена", який проходив у французькій Ніцці. Перемогу здобув спортсмен з бойовим прізвищем — В’ячеслав Байрактар в категорії "до 55 кг".

А от фігуристи Марк Куліш і Анастасія Васильченко візьмуть участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Змагання відбудуться 21-28 січня в регіоні Італії — Фріулі-Венеція-Джулія.