Здолав усіх — юний одесит став чемпіоном світу з карате

Юний одесит став кращим каратистом світу
Максим Вечканов на ринзі. Фото: Одеська міськрада

П'ятнадцятирічний Максим Вечканов здобув золото на чемпіонаті світу з карате серед юніорів, який проходив в Італії. Це вже не перша гучна перемога юного спортсмена.

Про це повідомили в Одеській міськраді

Максим Вечканов став чемпіоном у змаганнях кадетів у категорії до 52 кг. У фіналі хлопець бився з другим номером світового рейтингу в цій категорії, чемпіоном Азії  Абдулрахманом Арафатом із Саудівської Аравії. Одеси відкрив рахунок у двобої ударом рукою за 58 секунд до завершення, суперник тут же відігрався (1:1). За 20 секунд до кінця бою одесит вирвався вперед, а за 4 секунди вийшов переможцем з рахунком 3:1.

Максим Вечканов виступає за спортивний клуб Royal Team. Його тренери — Володимир Зарецький та Олексій Коновалов. У лютому спортсмен вже завоював срібло на чемпіонаті Європи.

Зазначимо, що чемпіонат проходив з 9 по 13 жовтня у місті Лідо ді Єзоло в Італії й зібрав понад 2000 юних атлетів із 117 країн світу. Одеську обласну федерацію карате представляли восьмеро спортсменів.

Нагадаємо, ветеран Олексій Притула, якого образив відвідувач ветеринарної клініки в Одесі, представлятиме Україну на Іграх нескорених.

Також стало відомо, що українська футбольна збірна зіграє у матчі проти Чехії у фартовій формі.