Одеські спортсмени піднялися на п'єдестал Європейських ігор-2023

Анжеліка Терлюга із золотою медаллю. Фото: НОК

Чотири одеські спортсмени піднялися на медальний п'єдестал на Європейських іграх-2023. Загалом на змаганнях, які відбулися у Польщі, Україна посіла третє підсумкове місце.

Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"Дякуємо та пишаємося нашими спортсменами, які продовжують перемагати та підіймати авторитет і престиж нашої Батьківщини", — йдеться у повідомленні очільника ОВА.

Хто виборов медалі

• Анжеліка Терлюга здобула золото у змаганнях з карате (вагова категорія до 55 кг),
  • Ігор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай (вагова категорія до 67 кг),
  • Аніта Серьогіна стала срібною призеркою з карате (вагова категорія до 61 кг), а також
  • бронзова медаль з легкої атлетики в активі 21-річного Владислава Шепелєва, який виступав у змаганнях з потрійного стрибку.
Ігор Любченко з тренером. Фото: НОК
Аніта Серьогіна. Фото: НОК
Владислав Шепелєв. Фото: НОК

Нагадаємо, збірна України з фехтування, у складі якої були одеситки, зокрема переможниця Європейських ігор-2023 в особистому турнірі Ольга Харлан, здобула дві перемоги у рамках олімпійського відбору та зайняла 9-те місце у рейтингу. У загальному заліку команда має 89 очок.

Також завдяки перемозі над Францією у чвертьфіналі молодіжного Чемпіонату Європи U-21 збірна України потрапила на Олімпійські ігри