Одесити підкорили чемпіонат України з плавання

Одеські спортсмени завоювали чимало нагород на чемпіонаті України з плавання

Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на чемпіонаті України з плавання серед юнаків. По два рази плавці підіймались на п'єдестал за "золотом" та "сріблом" й раз за "бронзою".

Про це повідомляє НОК в Одеській області.

Марія Щокотова стала першою на дистанції 200 м батерфляєм з результатом та другою на 100-метрівці цим же стилем. Дар’я Каразей посіла 1-е місце на дистанції 50 м вільним стилем, також вона була в першій вісімці на трьох дистанціях цим же стилем.

плавання

Микита Чигринський на дистанції 50 м вільним стилем завоював срібну медаль, відставши лише на 0,04 секунди від чемпіона, а на 100-метрівці цим же стилем став бронзовим призерам, виконавши норматив "кандидата в майстри спорту України".

Успіхи одеських спортсменів

Одеський спортсмен Джамал Кулієв завоював бронзову медаль молодіжного чемпіонату світу з боксу, який проходив в іспанській Ла-Нусії з 14 по 26 листопада. Всього в цих змаганнях взяли участь три спортсмени Одеської області.

Національна паралімпійська збірна повернулася з чемпіонату світу з кульової стрільби з перемогами. Серед здобутків спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату — три золоті, шість срібних, п'ять бронзових медалей та друге місце у світі після команди Південної Кореї.

Спортсмени з Одещини Ірина Щетнік та Андрій Дорошенко здобули золоту медаль та дві срібні медалі з кульової стрільби на чемпіонаті світу в місті Аль-Айн в Об'єднаних Арабських Еміратах. Також раунд українці закінчили з рекордом світу.

35-річна Вікторія Бондаренко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з велокросу, який відбувся в Кропивницькому. Це перша медаль для одеського велоспорту, принаймні, за останні десять років.