Одеські каратисти здобули медалі на чемпіонаті Європи з єдиноборств

Призери чемпіонату Європи з єдиноборств. Фото: Одеська міська рада

У хорватському Загребі відбувся чемпіонат Європи з єдиноборств серед студентів. На змаганнях 1537 спортсменів із 31 країни показали свої вміння і майстерність у карате, дзюдо, тхеквондо та кікбоксингу.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

• Команда у складі Владислава Шведи та Олександра Плаксієнка — бронзові призери у командному куміте.

Успіхи одеських спортсменів

Нагадаємо, 21-22 липня 2023 року у словацькому місті Жиліна відбувся етап Кубка Європи серед дорослих зі скелелазіння. Одеські спортсмени блискуче виступили, здобувши призові місця.

Також ми писали, що 19-річна Єва Сердюк, представниця Чорноморська, показала гарний результат на чемпіонаті України (U-20) з пляжного волейболу, що проходив у Києві з 14 по 16 липня. Вона разом з партнеркою Катериною Удовенко з Сум стала чемпіонкою України, отримавши золоту медаль.

Крім того, у місті Інсбрук (Австрія) відбувся етап Кубка Європи зі скелелазіння серед дорослих у категорії "швидкість". У цих престижних змаганнях взяв участь 41 спортсмен з дев'яти країн Європи, серед яких було 29 чоловіків і 12 жінок.